קצת עלי, על הברבוש ואיך הכל התחיל

אני אביטל וב’ברבוש’ אני משלבת בין כמה אהבות שלי. אהבה ליצירה, אהבה לעיצוב ואהבה לאנשים. סיפורו של הברבוש מתחיל במפגש שלי עם יונתן, לימים האיש שלי. שמתי לב שהכיפה שחבש מוזנחת וישנה והחלטתי לנסות לתפור לו אחת. כיסוי הראש הראשון שנתפר היה מצ’וקמק, אבל המשכתי לנסות ולאחר ניסיונות רבים של חיפוש גזרה, בדים מתאימים ודרכי תפירה שונות, הצלחתי סוף-סוף להגיע לתוצר מוצלח. כשהבאתי אותו ליונתן הוא אמר לי ‘את קולטת מה יצרת פה?! את חייבת לצאת עם זה לעולם’.

 

תינוק נולד

ועכשיו צריך לבחור לו שם כדי שיוכל לגדול וללכת. ‘כיפה’? לא, זה הרבה יותר מכיפה. זהו אביזר אופנה, כיסוי ראש מלכותי. חשבנו על ברבש חבר שלנו שנהג לחבוש כיסוי ראש בסגנון הזה וחשבנו על המילה תרבוש – הכובע הטורקי המסורתי. וכך נוצרה מילה חדשה, ובאותו רגע קיבל התינוק שם- “בַּרְבּוּשׁ”. באורח פלא החלו להתקשר ולהגיע “מתברבשים”, מכל רחבי הארץ והשם “ברבוש” הפך לשגור בפי כל עד שנדמה בטעות שזהו השם הגנרי של המוצר. כשחזרתי מהצפון לירושלים, הפך כל בית שלנו לסטודיו שלי. לכל מקום הגיעו אנשים כדי לבחור את הברבוש המתאים להם. האהבה רק גדלה וגם היום מפליא אותי בכל פעם מחדש, שברבוש הנחבש על הראש מקבל חיות והופך להיות חלק בלתי נפרד מהאדם. ברגע חבישת הברבוש מתרחש קסם,  איש פשוט הופך למלך, עלם חמודות לאציל וילד לנסיך הקטן. 

 

היום, הולך העסק וגדל, והסטודיו ממוקם במרכז העיר בירושלים. לברבושים התווספו ווסטים, תיקי טלית ותפילין ובגדים.

תודה שנכנסתם לבית הוירטואלי של סטודיו ברבוש. ניתן ליצור קשר איתי או עם הסטודיו כאן או דרך הרשתות החברתיות. לתאם הגעה ולהגיע למדוד, להתרשם ולבקר.
 
Open chat
איך אוכל לעזור?