משלוחים והחזרות

אספקת המוצרים

  1. עשרה ימים מיום ההזמנה ולאחר ביצוע התשלום. ישנם מוצרים מיוחדים שזמן אספקתם יהיה ארוך מהרגיל- וזה יהיה מצויין בתיאור הפריט. משתדלים שיגיע לפני! אם יש צורך במשלוח מהיר יותר. כתבו לנו בוואצאפ. הפריטים נשלחים באמצעות חברת שליחים, לפי הנקבע במועד ההזמנה ע”י הלקוח. כל המשלוחים מאפשרים אפשרויות מעקב. קיימת אפשרות גם לאיסוף עצמי מנקודות מכירה ספציפיות ובשעות ספציפיות שיקבעו על ידי ברבוש.
  2. יודגש בזאת, כי זמני האספקה של מוצרים שאינם מסופקים באמצעות שליחים אינם ניתנים לבקרה והנך מצהיר כי לא תהיה לך כל טענה עקב שיבושים באספקה שלא באמצעות שליח. לאחר מסירת החבילה לחברת השילוח על ידי ברבוש, ומסירת הפרטים המדויקים כפי שהזנת אותם בעת הרכישה, האחריות למוצרים האמורים עוברת לחברת השילוח.
  3. באפשרות משלוח רגיל החבילה תגיע לנקודת איסוף (pickup point) בקרבת הכתובת שהוזנה בעת הרכישה. באפשרות שילוח מועדף החבילה תגיע עם שירות שליחים אקספרס עד לכתובת שהוזנה בעת הרכישה. כל האמור בסעיף זה תקף, אלא אם כן צוין אחרת במפורש.

3.1 עבור אפשרות שילוח רגיל בתוך הארץ, יצוין כי ברבוש משתמשים בשירות pickup point של חברת ups, דרך חברת צד שלישי fetchy. הלקוח בשירות זה מקבל סמס לטלפון הנייד שהוזן בעת הרכישה, למחרת יום השליחה, על הגעת החבילה לנקודת האיסוף, ושעות האיסוף האפשריות.

3.2 בשירות ups pickup point המשלוח אמור להגיע לנקודת איסוף בקרבת הכתובת שהוזנה בעת ההזמנה ביום למחרת המשלוח. יודגש בזאת, כי בשירות מסוג זה, החבילה אינה מגיעה ישירות לביתך אלא לנקודת איסוף בקרבת ביתך, ובהזמנת המוצר בשירות זה אתה מסכים לתנאי שירות זה.

3.3 ברבוש שומרת לעצמה את הזכות להחליף בכל עת את חברת המשלוחים ו/או את אופן המשלוח ללקוח.

  1. במידה והזמנתך לא התקבלה בתוך המועדים המפורטים לעיל, אנא צור עמנו קשר :0528109441 או בכתובת הדוא”ל: barbush.simply.divine@gmail.com

החלפת מוצר

החלפת מוצר מבית ברבוש (להלן ‘ברבוש’) תינתן לאחר שליחת המוצר, ולא לאחר 14 ימי עסקים מיום קבלת המוצר. את המוצר ניתן לשלוח לכתובת הבאה: ברבוש, רחוב המעלות 4, ירושלים, 94263.

את המוצר יש לשלוח בשלמותו, כפי שהתקבל ובתוך שקית המוצר המקורית בלבד. במקרה אחר לא תבוצע  החלפה או החזרה.

על כל מוצרי החנות ישנה אחריות יצרן עד 14 יום.  תנאי אחריות היצרן חלים במידה והמוצר הוחזר באריזתו המקורית.

ביטול רכישה והחזרת פריטים

  1. האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ״א 1981 (להלן: החוק).
  2. ברבוש יחליפו או יקבלו בחזרה פריט שנרכש דרך אתר זה, על פי החלופות המפורטות להלן אך ורק במידה ולא בוצע בהם כל שימוש, באריזתם המקורית וללא פגם ו/או בלאי בהם, יחד עם כל הנלווה לפריט בעת קבלתו על ידי הלקוח. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא יזוכה הלקוח (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי).

ברבוש הם בעלי שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב הסחורה שהוחזרה, וקביעת ברבוש לעניין מצב הסחורה תהיה סופית ומחייבת.

מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל יובהר כי מוצר בו בוצעה התאמה אישית, לא ניתן להחזירו או להחליפו, בהתאם לחוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981.

  1. החזרת פריטים אפשרית בכל אחת מהחלופות הבאות בהתאם לבחירתך:

3.1 החלפה תמורת פריט אחר – ניתן להחליף את הפריט שנרכש באתר ברבוש בפריט בעל שווי זהה (או להשלים את הפרשי השווי) בהתאם למדיניות ברבוש.

3.2 ביטול העסקה תמורת החזר כספי – ניתן לבטל רכישת פריט שנרכש באתר זה בכל עת ממועד ביצוע ההזמנה ועד לתום 14 יום ממועד האספקה או ממועד קבלת אישור העסקה, לפי המאוחר. לאחר המועד המפורט לעיל, לא ניתן לבטל את העסקה. כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי או לאפליקציית התשלום על ידו בוצעה העסקה במיידי.

3.3 ביטול הזמנה יתבצע ע”י הודעת דוא”ל לכתובת  – barbush.simply.divine@gmail.com

במידה והעסקה בוטלה לאחר קבלת המוצר על ידי הלקוח, לברבוש הזכות לקבוע באיזה אופן יבוצע המשלוח בחזרה לברבוש. 

ביטול ההזמנה לפני שליחת המוצר ללקוח לא יגרור חיוב נוסף, ויוחזרו ללקוח הכספים ששולמו בגין העסקה כולל דמי המשלוח. זיכוי כספי יינתן עפ״י האמור בחוק.

במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל הלקוח ולאחר קבלת הסחורה בחזרה אצל ברבוש, יינתן זיכוי כספי מלא. עלות המשלוח היוצא מבית העסק תנוכה מסך הזיכוי. עלות המשלוח להחזרת הפריט לחברה מוטלת על הלקוח בלבד.

  1. הפריטים היוצאים מבית ברבוש עוברים תהליך בקרת איכות קפדני. עם זאת, במקרה בו הפריטים אותם הזמנת לא היו תקינים בעת קבלתם כתוצאה מכשל, לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול. היה וקיבלת פריט פגום ולא תקין, יעשה כל מאמץ להציע לך להחליף את הפריט הפגום בפריט תקין ובהתאם תינתן לך האפשרות לקבל את הפריט התקין או לבטל את הזמנתך.
  2. מובהר כי לא יהא בכל האמור לעיל בכדי לגרוע מזכותם של ברבוש לתבוע כל נזק שיגרם להם בגין ביטול כאמור בשל כך שערך הפריט פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצ
Open chat
איך אוכל לעזור?